O MNIE


Mam na imię Felicja (Felicita). Jestem zwariowaną, pozytywnie nastawioą do ludzi i życia kobietą. Na świat patrzę z uśmiechem. Dawna karierowiczka, obecnie żona i mama dwójki dzieci.

Dzięki dzieciom stałam się kimś innym, zaczęłam odpuszczać, cieszyć się tym, co mam. Stałam się sobą. Przeszłam prawdziwą metamorfozę, odkryłam piękno i sztukę, w które chcę się zagłębić. Interesuje mnie wyjątkowy rodzaj piękna. To kobiece piękno podkreślone profesjonalnym i dopasowanym makijażem.

Mój blog powstał dla kobiet. Opowiadam w nim o swojej pracy wizażystki. O moich ulubionych kosmetykach, nowinkach i tym, co w świecie beauty mnie zaskakuje, a jest tego wiele. Dzielę się tym, co mam najcenniejsze – wiedzą i doświadczeniem.

Na co dzień pracuję z kobietami nad tym, by wydobyć ich piękno. Jesteśmy wyjątkowe, tylko czasem o tym zapominamy. Też tak robiłam. Zostawiałam samą siebie w tyle, odkładałam na później. Koniec z tym! I tak też radzę moim klientkom. Makijaż to nie szczyt luksusu, szczególnie ten codzienny czy wieczorowy. To jak element ubrania, które wkładamy na siebie – przecież nie założymy byle czego. Makijaż też nie może być niedopracowany.

Pomagam więc odkryć odpowiednią kreskę, kolorystykę, zestawienia i paletę barw. Wiesz, że każda z nas wygląda wspaniale w zupełnie innych kolorach? Odwiedź mnie, to opowiem Ci o tym więcej. To naprawdę niesamowite, jak kilka pociągnięć pędzelkiem potrafi rozświetlić twarz. Chcesz uśmiechnąć się do siebie? Pewnie! Należy Ci się.

A gdy przychodzi ten jeden jedyny dzień w życiu, pomagam kobietom stać się prawdziwą boginią. W dniu ślubu masz prawo przyćmiewać wszystkich swoim blaskiem. Pomogę Ci go wydobyć.

Ukończyłam profesjonalną szkołę makijażu i… dalej się uczę. Chcę oferować to, co aktualnie jest na rynku najlepsze, dlatego stale śledzę informacje, czytam i się dokształcam.

Wiesz, że makijaż i ubiór powinny współgrać z Twoją naturalną kolorystyką? Zapewne słyszałaś, że niektóre z nas to Panie Zimy, inne to Panie Wiosny i Lata. To, jaki typ urody reprezentujesz, wpływa na to, jakie ubranie będzie Ci pasować. Ważna jest również figura – ona dyktuje fasony i kroje. W tym również mogę Ci pomóc, chcesz?


Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Napisz, może uda mi się je rozwiać. A może chcesz po prostu przy kawie pogadać o swoich oczekiwaniach lub potrzebach w zakresie wizażu? Nie ma sprawy. Daj tylko znać. 
Copyright © 2016 Felicita Beauty , Blogger